Images/PortalCLIX03tr.png

FÓRUM K REGISTRU OZNÁMENÍ

Seznam témat Přihlásit se  

    Outsourcing a hostování aplikace ke střetu zájmů admin 14.05.2008 15:05
Je možné aby subjekt povinný ze zákona vést registr osnámení realizoval tuto povinnost tím, že si smluvně zajistí realizaci této povinnosti u nějakého poskytovatele ? (Někdo tvrdí že ano a někdo že ne)  

    Registry oznámení v internetu admin 17.04.2008 14:47
S postupem času přibývá realizovaných registrů oznámení různých povinných subjektů a to na různých platformách a s využitím něktré z nemhoha aplikací. Pro nahližitele do registru , ale i jiné, může být problémem nalézt přístup do registru oznámení konrétního subjektu (nezřídka musí procházet celou strukturou webu než hledanou informaci najde) a u dalšího totéž. Právě z uvedeného důvodu vznikl před rokem portál www.registroznameni.cz, krerý by měl umožňovat přístup k jednotlivým registrům z jednoho místa. Pokud máte realizovaný registr oznámení a Váš přístup není aktivní dejte prosím vědět zde nebo: mailto:info@registroznameni.cz.  

    Stav projednávání zákona admin 17.04.2008 14:31
Pro mnohé může být složitější sledovat vývoj kolem diskutovaného zákona. Existuje více dílčích zdrojů, ucelenější pohld je možno získat např zde: http://www.bmisystem.cz/Default.aspx?t=67.  

    Novelizace zákona admin 17.04.2008 14:25
Není pravdou, že do novelizace zákona nemusí být realizována některá ustanovení zákona č.159/2006 o střetu zájmu (konkrétně např. nahlížení do registru prostřednictvím veřejné datové sítě). Platné znění zákona je v tomto ohledu naprosto jasné a případné porušení zákona je věcí evidenčního orgánu se všemi důsledky, které mohou být pro tento orgán fatální. Pokud bude zájem můžeme uvést příklad.  


 Číslo stránky : 1